Bērnu joga

Esam atvēruši bērnu jogas grupu!

Bērnu joga ir vingrojumu kopums, kas veicina normālu bērna garīgo un fizisko attīstību. Bērni pēc dabas ir aktīvi un spontāni. Viņiem patīk jogas asanas sniegtās enerģētiskās aktivitātes, kustības un radošums, un viņi vienmēr ir gatavi tās pieņemt. Turklāt asanu izpilde nav bīstama, tās ir viegli apgūt un labot.

Kāpēc joga ir svarīga bērniem?

Kad bērns aug harmonijā ar dabu, ir iespēja kāpt kokos, skriet kopā ar citiem bērniem parkā, peldēties ezerā un pavadīt vairāk laika ārā, spēlējot āra spēles, papildu attīstība nav nepieciešama. Bērns jau dabū visu nepieciešamo. Taču šodien realitāte ir tāda, ka lielākā daļa bērnu ir pilnībā iegremdēti gadžetos, tāpēc bērniem ir jākompensē kustību trūkums, atgriežot viņus dabiskajā apkārtējās pasaules uztverē.

Jogas priekšrocības fiziskajai veselībai!

Īpašu uzmanību vēlos pievērst fiziskajiem ieguvumiem, ko joga sniedz bērniem.
Asanas ir jogas pozas, kuru mērķis ir attīstīt koordināciju, spēku, lokanību un izturību. Ne visas āsanas ir viegli izpildāmas, tāpēc tās palīdz bērnam attīstīt gribasspēku, jūtīgumu un daudz uzzināt par sevi. Šie vingrinājumi stiprina muskuļus, attīsta locītavas, padarot bērna kustības skaistas un plastiskas, turklāt stiprina iekšējos orgānus un uzlabo pašsajūtu. Joga ir īpaši noderīga sākumskolas skolēniem, jo ​​tā palīdz attīstīt lokanību, labu stāju un kustību koordināciju un pēc tam izvairīties no tādām izplatītām mugurkaula slimībām kā skolioze. Joga palielina izturību pret dažādām slimībām un stiprina organismu.

Vietu skaits ierobežots!

Pierakstīties var zvanot +37129737768.

FAQ

Nodarbības notiks katru nedēļu sestdienās 12:00, sākot ar 2023.gada 1.septembri.

Abonements maksā 40 eiro.

Mēs atrodamies Lačpleša 45, Daugavpils. Plašāku informāciju par zāles atrašanās vietu, kā arī palīdzību tās atrašanā meklējiet lapā «grafiks un apmaksa».

Šobrīd bērnu grupā gaidām bērnus no 6 līdz 12 gadiem. Nākotnē mums var būt piedāvājums pusaudžiem!