Citas prakses

Prakse

Joga ir ļoti daudzpusīgs un sarežģīts mācību priekšmets, bezgalīga zinātne. Daudz kas ir jāzina. Bet laika ir maz, un ir daudz šķēršļu. Tāpēc koncentrējieties uz būtiskāko…

MAHATMA Jogas skola māca 3 prakses:

Asana

Asanas ir fiziskas pozas, kuras praktizē jogā. Tie palīdz stiprināt ķermeni, attīsta lokanību un uzlabo stāju. Asanas arī palīdz mazināt spriedzi, palielina izpratni un veicina harmoniju starp ķermeni un prātu.

Pranajama

Pranajama ir sens jogas elpošanas vingrinājums, kas koncentrējas uz elpas kontroli un pārvaldību. Izmantojot īpašas elpošanas tehnikas, pranajama palīdz harmonizēt enerģiju organismā, uzlabo elpošanas kvalitāti, mazina stresu un veicina vispārējo labsajūtu. Pranajamas praksi var izmantot kopā ar meditāciju un asanām, lai sasniegtu harmoniju un līdzsvaru ķermenī un prātā.

Zen meditācija

Zen meditācija ir meditācijas prakse, kas cēlusies no budisma. Šajā meditācijas formā uzsvars tiek likts uz mirkļa apzināšanos un tiešu uztveri. Zen meditācijas mērķis ir sasniegt pilnīgas klātbūtnes un realitātes izpratnes stāvokli. Šī prakse palīdz nomierināt prātu, palielināt izpratni un harmoniju.